След почивката „сините“ от Лом заиграха по-уверено и Мариян Огнянов бе близо до изравняване на резултата, но вратарят Драгомир Петков спаси силния му удар. В 78-та мин. пропуск направи и току щу влезлият Бапианга Танга. В края гостите заиграха ва банк, оголиха се в защита и минута преди края на мача резервата Мирослав Попович вкара втори гол за домакините.

Загубата е пета от началото на сезона за отбора на Лески (Лом) и първа за новия наставник Ивайло Василев. Победата пък е четвърта за радомирци, която ги изкачи на трето място във временното класиране с актив от 14 т. В следващия кръг Левски приема на стадион „Дунавски юнак“ столичния Септември. Двубоят е на 29 август, неделя, от 18:00 часа.

Струмска слава (Радомир) – Левски (Лом) 2:0

Струмска слава: 12.Драгомир Петков, 5.Мартин Костов (69-6.Димитър Петков), 91.Борис Иванов, 77.Никола Борисов, 3.Румен Сандев, 11.Денислав Мицаков, 22.Антон Тунгаров (64-Томас Добрев), 88.Руси Чернаков (46-10. Мирослав Попович), 8.Георги Янев (87-14.Николай Щерев), 2.Борислав Николов-кап., 9.Александър Аспарухов. Треньор: Владимир Димитров.

Левски: 1.Деян Вълков, 14.Петър Генчев (46-16.Мохамед Сила), 5.Кристиян Григоров, 13.Раиф Мурадов, 11.Васил Сапунджиев, 4.Николай Христов-кап., 10.Йордан Георгиев (46-22.Цвети Неделчев), 21.Мариян Огнянов, 8.Даниел Кутев (46-7.Георги Цеков), 77.Даниел Пехливанов, 9.Андон Гущеров (76-19.Бапианга Танга). Треньор: Ивайло Василев.

Голмайстори: 1:0 Александър Аспарухов (24), 2:0 Мирослав Попович (89).

Главен съдия: Никола Петров.

Асистенти: Мартин Мачев, Венцислав Банчев.

Жълти картони: Румен Сандев, Мирослав Попович (Струмска слава) ; Кристиян Григоров, Цвети Неделчев, Георги Цеков (Левски).

Стадион: „Градски“-250 зрители.