© Marco Lezzi

След това реми навън Лече продължава да е на върха в класирането след преполовяването на сезона с 39 точки и голово съотношение 33:16 - актив, натрупан след 11 победи, 6 равенства и само 2 загуби. Толкова има и тимът на Метера, който обаче е начело в подреждането, тъй като има по-добра голова разлика (+27 гола). Трето-четвърто място делят Фоджа и Юве Стабия с по 37 т.

След гостуването на Фиделис (Андрия) възпитаниците на треньора Паскуале Падалино направиха възстановителна тренировка на стадион „Виа дел Маре”. Заради леко грипно заболяване заниманието пропусна Антонио Вутов, съобщи официалният сайт на клуба http://www.uslecce.it/

Шампионатът в Лега Про продължава без прекъсване. В следващия кръг Лече приема у дома десетия в таблицата Монополи. Двубоят е в четвъртък, 22 декември от 17.30 часа българско време.