Карианци мушнаха по три гола в двете полувремена. Тон за головата серия даде опитният Владимир Каптиев, който откри резултата в 8-ата мин. на мача. след като бе изведен сам срещу вратаря. Таранът Васил Тачев удвои в 14-ата минута след асистенция отдясно на Георги Цеков. Отново Каптиев се разписа за 3:0 в 32-ата мин. с неспасяем шут от границата на наказателното поле.

След почивката футболистите на Кариана продължиха да атакуват и в 49-ата мин. централният защитник Иван Тодоров бе точен от дузпа, отсъдена за игра с ръка на футболист на Партизан. Николай Николов направи 5:0 в 52-ата мин., след заучено изпълнение от корнер и грешка на вратаря. Румен Рангелов оформи разгрома в последната 90-ата мин., в която бе изведен на празна врата от защитника Ангел Цолов.