Снимки: Борис Кръстев

Гостите от Мездра имаха превъзходство през целия мач и логично стигнаха до изразителна победа. С четири гола в мача се отличи Любослав Валентинов. Нападателят се разписа на четири пъти в рамките на десет минути през второто полувреме. По един гол за успеха реализираха Алекс Лазаров, Михаил Иванов, Паоло Петков, Владислав Андреев, Тодор Георгиев и Десислав Атанасов.

Във временното класиране начело в Ботев (Враца) с пълен актив от 21 точки, пред Чавдар (Бяла Слатина) със 17 т. и Локо (Мездра) с 16 т.

Подготвителната група на мездренските "железничари” в този кръг по програма почиваше. В следващия кръг подгответата приемат у дома състава на Монтана, докато детският отбор ще почива.

Юношите младша възраст на Локо (Мездра) в изминалия кръг също почиваха. В последния есен кръг "младшата" гостува на съседите от Ботев (Враца). Двубоят е в петък от 15:00 часа.