Превозното средство, собственост на 51-годишен местен жител, е било оставено в района на бившия ДАП в крайдунавския град.
На местопроизшествието е извършен оглед от дежурна оперативна група на МВР.
По случая е образувано досъдебно производство.
• Регион / Монтана • Крими • 104 • 0
За времето от 17,30 ч. на 23.06.2026 г. до 10,00 ч. на 24.06.2026 г. в гр. Лом, е извършена кражба на дизелово гориво от паркиран товарен автомобил. Обект на посегателството са около 300 литра нафта, отнети от резервоара на влекач „Волво FH12“, съобщават от полицията.
Превозното средство, собственост на 51-годишен местен жител, е било оставено в района на бившия ДАП в крайдунавския град.
На местопроизшествието е извършен оглед от дежурна оперативна група на МВР.
По случая е образувано досъдебно производство.
РЕКЛАМА
Още от рубриката
РЕКЛАМА
Извънредни новини: