© Община Мездра

Под непрекъснат дъжд, на едно от помощните игрища на стадион „Христо Ботев“ във Враца, домакините поведоха в резултата в средата на първото полувреме с попадение на Борислав Боянов от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Виктор Василев.

След почивката обаче, в рамките на десетина минути „червено-черните“ стигнаха до пълен обрат. Най-напред опитният нападател Петър Димитров се възползва от извеждащ пас на капитана Браиан Стоянов и възстанови равенството, а малко по-късно, новото попълнение Николай Ковачев се оказа най-съобразителен при едно разбъркване в наказателното поле на „зелените“ и оформи крайното 1:2.

„Локомотив” започна в следния титулярен състав: Кристиян Дяков, Давид Стоянов, Явор Янков, Мартин Михайлов, Михаил Михайлов, Гроздан Илиев, Николай Ковачев, Светослав Валериев, Петър Димитров, Браиан Стоянов (кап.) и Лионел Матадос.

През второто полувреме в игра влязоха Васислав Димитров, Методи Янков, Александър Костадинов, Любослав Валентинов и Паоло Петков.

Следващата контрола на „железничарите“ е в сряда, 22 юли, от 18:30 часа, когато гостуват на юношите старша възраст (U19) на „Славия” (София). В събота, 25 юли, локомотивци приемат на градския стадион „Първа атомна” (Козлодуй), като началният час на проверката ще бъде уточнен допълнително.

Шампионатът в Северозападната Трета лига стартира на 9 август (неделя).