В „дивизия 2” Ивайло Здравков със „Ситроен Саксо“ от Жикомоторспорт (Видин) изпревари Цветан Миков (Сеат Ибиза) и неговия син Светослав Миков (Хонда Сивик).

На ½ финала в „дивизия 3” със задно предаване Никола Печев (БМВ) от Жикомоторспорт блъсна Асен Арсенов и Любослав Бойков (ВАЗ). В крайна сметка Печев бе дисквалифициран, след като съдиите изгледаха записи от камерите в колите. Така победител в дивизията стана Ивайло Иванов, следван от Любослав Бойков (ВАЗ) и двамата от Старт М (Криводол) и Недялко Неделков (Форд Сиера) от Жикомоторспорт.

Купата „Лада” отиде у Ивайло Цветков-Бушона, втори остана Андрей Стефанов, който непосредствено преди финала удари автомобила си директно в предпазните гуми, финишира през таван, но се оттърва само с уплаха и смачкани ламарини.
На трето място се класира единствената дама в рали-кроса Кристина Георгиева. И тримата, които намериха място на подиума са Жикомоторспорт, а Ивайло Цветков, чието участие в Криводол бе старт №100 в кариерата му, получи и специална купа.

30 пилоти взеха участие в състезанието, като отборната титла с 65 точки спечели Жикомоторспорт (Видин), следван от първия и втория тим на Старт М (Криводол), които събраха 64 т.

„Стана невероятно състезание, с много емоции и многобройна публика. Въпреки, че помощ няма от никъде, успяхме да направим кръга и зарадвахме многобройните фенове на рали кроса”, каза организаторът и собственик на писта „Строител” и президент на АСК Старт М (Криводол), инж. Спас Спасов.