Карианци стигнаха до точката в дълбоко в добавеното време, след като бяха открили резултата още в първата минута. Тогава Борислав Дамянов засече с глава центриране от корнер на Евгени Игнатов, вратарят Иван Василев изби, но топката попадна у Николай Дичев и централният защитник я изпрати в мрежата.

Веднага след почивката стражът на гостите отрази силения шут на Дамянов. Добруджа се върна в мача в 70-та мин. когато Цветелин Радев се разписа с глава след центриране от фаул. Гостите направиха пълен обрат в 83-та мин. Разписа се влезлият малко преди това като резерва Димитър Василев, а асистенцията бе на Илиян Капитанов. В третата минута на добавеното време Евгени Игнатов изпълни корнер, а в наказателното поле защитникът Стоян Предев бе оставен непокрит и от воле изпрати топката в мрежата за 2:2.

Кариана – Добруджа (Добрич) 2:2

Кариана: Павел Станев, Ангел Цолов, Мартин Николов, Стоян Предев, Николай Дичев, Деян Иванов (46-Християн Илиев), Борислав Дамянов, Матеус Касарото, Владислав Цеков (46-Жустино Мендеш), Евгени Игнатов-кап., Пиер Пиеров(46-Георги Търтов (85-Георги Илиев). Треньор: Веселин Великов.

Добруджа: Иван Василев, Иво Димитров, Дони Дончев, Иван Цачев, Цветелин Радев-кап., Якуб Идризов, Денис Кадир (93-Стефан Митев), Цветан Илиев (91-Симеон Митев), Илиян Капитанов, Християн Казаков, Ерай Карадайъ (80-Димитър Василев). Треньор: Светослав Петров.

Голмайстори: 1:0 Николай Дичев (1), 1:1 Цветелин Радев (70), 1;2 Димитър Василев (83), 2:2 Стоян Предев (90+4).

Главен съдия: Валентин Станчев.

Асистенти: Мартин Маргаритов, Николай Чакъров.
Жълти картони: Мартин Николов (Кариана); Иван Василев, Иван Цачев, Илиян Капитанов, Ерай Карадайъ (Добруджа).

Стадион: „Кариана” - 200 зрители.