Гостите от Берковица поведоха в резултата още в самото начало на мача. В средата на първото полувреме с добавка от непосредствена близост Васил Петров възстанови равенството - 1:1, а няколко минути след почивката Божидар Ватов вкара изключително красив гол с изстрел от далечно разстояние и донесе крайния успех за домакините с 2:1.

Приятната изненада на кръга поднесоха юношите на Чавдар 1957 (Бяла Слатина), които ремизираха на собствен терен - 2:2, с лидера Ботев (Враца). В другата среща Кариана (Ерден) победи като гост Искър 1923 (Роман) с 1:3. Първа атомна (Козлодуй) по програма почиваше.

Начело в класирането е "младшата" на Ботев (Враца) с 26 точки. На втора позиция е Първа атомна (Козлодуй) с 22 т., а трето-четвърто място делят Кариана (Ерден) и Локомотив (Мездра) с по 16 т. Младите "железничари" имат в актива си досега 5 победи, 1 равенство и 3 загуби, при голово съотношение 15:18.

В следващия кръг юношите на мездренския клуб гостуват на Кариана (Ерден). Двубоят е на 24 март от 15:00 часа.