Двубоят на стадиона в Мездра се разви под диктовката на домакините. Интригата в мача бе убита още през първата част като до почивката „железничарите” водеха с категоричното 5:0. С хеттрик за „червено-черните” се отличи Светлин Бонев, а две попадения отбеляза Виктор Митрински.

През втората част гостите от Козлодуй успяха да отбележат два бързи гола. В игра за мездренчани влязоха Томислав Колев, Адриан Найденов, Стилиян Илиев, Мартин Маринов и Мартин Иванов.

Добрата игра на „Локомотив” доведе до още три попадения. Християн Елисейски се разписа на два пъти, а един гол добави Мартин Иванов.

Стартов състав на "Локомотив": Станимир Николовски, Цветелин Даниелов, Йоан Цанев, Денислав Цеков, Стилиян Михайлов, Александър Лазаров, Виктор Митрински, Християн Елисейски, Момчил Танчев, Константин Здравков и Светли Бонев.

Така след този кръг „железничарите” остават на трета позиция с актив от 24 точки.