С 30 попадения за „железничарите” се отчете пивотът Божидар Симеонов, който е национален състезател за младежи до 18 г., 16 гола добави разпределителят Илиян Младенов, а с по 11 - капитанът на отбора - Йордан Тонов, и десният гард - Милен Валентинов.

В останалите срещи се получиха следните резултати: „Асти 91” (Хасково) – „Пирин 64” (Гоце Делчев) 32:27, „Асти 91” – „Интер” (Благоевград) 30:24 и „Асти 91” – „ЦСКА” (София) 10:00 (служебно).

Начело във временното класиране в Зона „Витоша“ при юношите до 19 години е ХК „Локомотив” (Мездра) с пълен актив от 12 точки и голово съотношение 201:151.
На второ място е „Асти 91” (Хасково), също с 12 т. (176:124), но с мач повече. Тези два отбора на практика се класираха за Държавния финал в тази възраст, който би трябвало да се проведе от 15-ти до 17-ти май в Горна Оряховица.

Трети е „Пирин 64” (Гоце Делчев) с 4 т. (188:167), а четвърти – „Интер” (Благоевград) с 2 т. (171:176). В дъното на таблицата е „ЦСКА” (София) без спечелена точка (52:170). Следващият турнир от зоналния шампионат, по програма, е на 11-ти април в столицата.

Междувременно във връзка със заповед на министъра на младежта и спорта и адаптирано спрямо вътрешния спортен календар, от Българската федерация по хандбал (БФХ) съобщиха, че се отлагат за неопределен период всички срещи и турнири при подрастващите.

Решението касае както турнирите, администрирани от четирите Зонални съюза по хандбал, така и за финалните турнири за "Купа България-БФХ".