Преди почивката пропуски направиха Борислав Балджийски, Тони Тасев и Николай Цветков-Демона. В 56-ата минута Атанас Илиев беше изведен сам срещу вратаря, който изби топката, тя се отби от гредата и Християн Славов я закова пред голлинията.

В 76-та мин. 18-годишният Стоян Иванов центрира от статично положенеие отляво, топката прелетя пред куп от играчи в наказателното поле и спря в мрежата за 1:0. До края на мача монтанци натиснаха, а най-чистото попадение изтърва Сергей Георгиев в 89-ата минута.

Спартак (Варна) - Монтана 1921 1:0 (0:0)

Спартак (Варна): Християн Славов, Васил Добрев, Иво Иванов, Георги Динков, Архан Исуф, Стоян Иванов, Ивайло Русев (71-Янаки Смирнов), Румен Николов, Васко Боев, Боян Илиев - кап. (81-ИванПенев), Александър Йовчев (62-Стефан Иванов). Треньор: Неделчо Матушев.

Монтана 1921: Васил Симеонов, Валери Христов, Иван Михов - кап., Галин Ташев, Костадин Гаджалов, Димитър Илиев, Николай Минков (69-Сергей Георгиев), Борислав Балджийски (62-Йордан Йорданов), Атанас Илиев), Николай Цветков (82-Владислав Цеков), Тони Тасев. Треньор: Владимир Иванов.

Голмайстор: Стоян Иванов (76 мин.).

Главен съдия: Ивелин Занев.

Асистенти: Мирослав Марков, Калин Киров.

Жълти картони: Валери Христов, Иван Михов, Тони Тасев, Владислав Цеков (Монтана); Янаки Смирнов (Спартак).

Червен картон: Иван Михов (90+1).