Най-добре от трите се представи Ива Митова, която се класира на 40-о място с общ сбор от 115 т. Тя записа 9.84 сек. в спринта на 60 м, 3.73 м в скока на дължина и 2:05.75 мин. в бягането на 600 м. Нейните съотборнички Денис Владимирова и Гергана Йорданова се наредиха съответно 68-ма с 94 т. и 88-ма със 73 т.

Шампионка в трибоя при момичетата стана Изабел Крамарска (Рилския атлет - Самоков) със 196 т., а при момчетата триумфира Румен Руменов (СК Мизия) със 192 т. Сребърният медал спечели неговият съотборник Ангел Димитров със 171 т.

Днес и утре са Националните шампионати в зала за момчета и момичета под 16 г. и за юноши и девойки младша възраст, в които ще вземат участие още четирима възпитаници на СК Атлет (Мездра). Силвия Йолова ще стартира на 60 м и 800 м при момичета под 16 г., а при юношите и девойките младша възраст ще бягат Рая Лалова (400 и 800 м), Дева-Мария Драгиева и Иван Драгановски (800 и 1500 м).