© община Мездра

Мездренският тим разгроми кретчани със 7:1. Хеттрик вкара Александър Лазаров, две попадения добави Росен Крумов, а по веднъж се разписаха Марио Йолов и Георги Минчев. Почетното попадение за „Крета” отбеляза Иван Нецов.

Във втората среща за деня „Кохонес гранде” победи „Ботевъ” (Брусен) с 2:1. В 16-ата минута Диан Петров от мездренския тим си отбеляза автогол, с който „Ботевъ” поведе. „Кохонес гранде” обаче натисна съперника и стигна до обрат с два гола на Владимир Найденов.

След този двубой станаха ясни и първите полуфиналисти. Това са лидерът в група „Б” – „Кохонес гранде”, който има актив от 6 точки. Втори е тимът на „Ботевъ” (Брусен) – с 3 пункта. Последен в тази група е „Скала” (Зверино) – без спечена точка.

Днес ще се изиграятдве срещи от група „А”. Първата е между тимовете на „Крета” и „Диема” (Върбешница), а втората – „Балкански вихър” (Руска Бяла) – „Локо Футбол”.

Последният мач от групата е в понеделник, когато ще се реши кой ще бъде четвъртият полуфиналист.

Полуфиналите са на 18-ти май (сряда), а двубоят за 3-4 място, финалът и награждаването – на 20-ти май (петък).