СК Спартак (Враца) завърши на второ място в крайното класиране на Републиканското първенство по футбол за служители на МВР. На финала на турнира в курортен комплекс "Албена" врачанските полицаи загубиха с 1:3 от тима на ОДПБЗН - Пловдив. Голмайстор на шампионата стана Ивайло Данчев, отбелязал 10 точни попадения.

Още в началото на първото полувреме пловдивчани откриха резултата, а малко по-късно Ивайло Данчев изравни от дузпа.

Второто полувреме започна с тотален натиск на врачани пред вратата на съперника, но тимът се оголи в защита, което доведе до втори гол в неговата врата. Към края на срещата отборът от Пловдив отбеляза трети гол от дузпа.

Медалите на победителите връчи Кубрат Пулев, а на СК Спартак (Враца) - Чавдар Атанасов, началник на Центъра за бойна подготовка и спорт към МВР.

Купата за второто място вдигна капитана на врачанския отбор Мирослав Виденов-Миката, а купата за голмайстор получи Ивайло Данчев, който отбелязана 10 точни попадения.