Отборът на СК Спартак (Враца) постигна нов успех на Републиканското първенство по футбол за служители на МВР, което се провежда в "Албена" и стана първият финалист в турнира. Врачани се наложиха с 4:1 над тима на Областната дирекция на МВР - Благоевград в първата полуфинална среща от шампионата.

Още в началото на мача Ивайло Данчев откри резултата, а 20 минути след това Георги Иванов покачи на 2:0. В края на първото полувреме благоевградчани успяха да върнат един гол и полувремето завърши 2:1.

Втората част започна с тотален превес на врачани, но третият гол падна едва 10 минути преди края на двубоя - вкара го Ивайло Данчев, възползвайки се от асистенция на Георги Иванов.

Четвъртия попадение за врачани реализира Венелин Ангелов 2 минути преди последния съдийски сигнал.

На финала в неделя от 10.00 часа Спартак (Враца) ще срещне отбора на ОДПБЗН - Пловдив, който победи в другия полуфинал тима на СДПБЗН с 2:0.