При децата шампиони станаха Георги Тодоров, Мартин Александров и Йордан Йорданов, а Борислав Петков взе сребърен медал.

При юношите най-високо на почетната стълбичка се изкачиха Искрен Цветков и Дейвид Павлов, Никола Никодимов и Теодор Росен се класираха на второ място, трети остана Никола Николов.

При мъжете златни медали за Дейвид Велков (64 кг), Николай Атанасов (70 кг) и Мартин Иванов (76 кг) и бронзов за Ивайло Ваньов.

В абсолютната категория при децата до 10 години СК "Бойни спортове" - Монтана спечели пълен комплект медали – златен за Мартин Александров, сребърен за Георги Тодоров и два бронзови за Йордан Йорданов и Борислав Петков.

При мъжете в абсолютна категория участие взе само Мартин Иванов, който остана на трето място. Отборно монтанския клуб се класира първи при децата и юношите и зае третото при мъжете.

„Благодаря на страхотния ми отбор и на хората, които ни подкрепят. Поздравления за организаторите на турнира и за отборите взели участия в това страхотно състезание”, заяви треньорът на СК Бойни спортове Монтана Николай Цоков.