© Павел Петров, Община Мездра

Локо (Мездра) е трети във временното класиране в Северозападната зона с 15 точки и голова разлика 12:8 - актив, натрупан след 5 победи и 2 загуби. ОФК Павликени е 12-и със 7 точки и голово съотношение 10:13 (2 победи, 1 реми и 3 загуби), но с мач по-малко. Начело са Бдин 1923 (Видин) и Вихър (Славяново) с по 16 точки.

Мездренският рефер Славян Добрев ще бъде един от двамата асистенти на срещата между лидера във временното класиране Бдин 1923 (Видин) и Ботев (Луковит). Главен рефер на този двубой е врачанинът Росен Гановски, а другият негов помощник - Димитър Стоянов. Четвърти съдия е Венислав Живков, а делегат на БФС - Радой Христов, и двамата от Монтана.

Ивайло Живков от Враца ще бъде четвърти съдия на мача Ком (Берковица) - Локомотив 1927 (Дряново), дежурен делегат на който е председателят на Областния съвет на БФС Милен Бельов. Съдийската бригада допълват Мирослав Михайлов - главен рефер, с асистенти Георги Георгиев и Ивайло Христов, и тримата от Плевен.

Останалите срещи от кръга са Първа атомна (Козлодуй) - Трявна, Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски), Янтра (Габрово) - Севлиево, Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг) и Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен).

Всички двубои са в неделя, 30 септември, с начален час 17:00.