През второто полувреме старши треньорът на монтанци Ферарио Спасов направи шест смени и играта на домакините живна. В 56-та мин. Атанас Илиев изравни след образова контраатака. В 78-та мин. Николай Цветков-Демона центрира от ляво от фаул и Владимир Айтов засече с глава в мрежата за 2:1. Шест минути по-късно пробив на Атанас Илиев бе спрян с нарушение от Цветко Иванов в пеналта и Тони Тасев вкара отсъдената дузпа.

Монтана - Кариана (Ерден) 3:1

Монтана: Ивайло Василев (46-Мартин Орлинов), Даниел Георгиев, Иван Михов-кап., Галин Ташев (46-Румен Трифонов), Борислав Цонев (46- Никола Гавов), Владимир Айтов, Борислав Дамянов (46-Сергей Георгиев), Димитър Илиев (46-Йордан Йорданов), Мирослав Антонов (46-Атанас Илиев), Николай Цветков, Тони Тасев. Треньор: Ферарио Спасов.

Кариана: Павел Станев (82-Патър Начев), Ангел Цолов (46-Християн Илиев), Николай Дичев (74-Георги Илиев), Цветко Иванов, Стоян Предев, Николай Николов (46-Янислав Иванов), Ивелин Илиев, Владимир Мичев-кап., Димитър Георгиев (46-Ангел Бастунов), Цветомир Тодоров (67-Евгени Игнатов), Лионел Матадос. Треньор: Веселин Великов.

Голмайстори: 0:1 Цветомир Тодоров (20), 1:1 Атанас Илиев (56), 2:1 Владимир Айтов (78), 3:1 Тони Тасев (84-дузпа)

Главен съдия: Николай Малджански.

Асистенти: Даниел Цолов, Николай Михайлов.

Стадион: „Огоста” - 200 зрители.