© БАМФ Зверино

Съгласно регламента на турнира в предварителните групи се играе по системата „всеки срещу всеки”. Отборът на Илиянчо достигна до победа с 4:2 и се класира за финала.

В другия полуфинал играха отборът на Боби и Бонев. В интересен и оспорван мач отборът на Боби успя да спечели с 3:2.

Третото място се реши чрез изпълнение на дузпи, а по-точни се оказаха играчите на Бонев - 4:5.

На финала се изправиха двата продължили от Група Б, а срещата завърши 2:3 в полза на тима на Боби.

Очаквано успорвано започна и финала. Отборът на Боби излезе напред в резултата с гол на Денис Динев. При резултат 0:1 завърши и полувремето. През второто полувреме обаче на терена имаше само един отбор - този на Илиянчо. Те вкараха 6 безответни гола и така спечелиха турнира с краен резултат 6:1 във финалната среща.

За отбор Илиянчо играха: Илиян Ромеов, Сашо Христов, Даниел Борисов, Емилиян Петров, Генади Ненков, Евгени Николаев, Петър Мирчев.

Кметът Стоян Петров връчи на победителите купа и медали, а индивидуалните призове отидоха при: Петър Мирчев (отбора на Илиянчо) - голмайстор на турнира с 7 гола, Илиян Ромеов (отбора на Илиянчо) - най-добър вратар и Ивайло Бояджиев (отбора на Боби) - звезда на турнира. Христо Христов и Тодор Маринов пък получиха плакети за принос към мини футбола в Зверино.