© община Козлодуй

Двубоите се провеждаха на 2 ринга. В 12:30 се проведе церемония по откриване на събитието, на която Секретарят на Община Козлодуй, Лиляна Рашкова, приветства бойците и им пожела успех в състезанието. След откриването състезателите освободиха залата за междинна дезинфекция на помещенията.

Богдан Никифоров, Бисер Георгиев, Емрах Албертов, Мартин Цветков, Виктор Въжаров, Иван Енчев, Георги Младенов и Мартин Атанасов представиха местния клуб по кикбокс "Golden boys".

Богдан Никифоров и Мартин Цветков се окичиха със златните медали в своите категории. Бисер Георгиев остана втори, Емрах Албертов се контузи на полуфиналния мач с „ЦСКА” (София) , който спечели по безапелационен начин.Това не му позволи да излезе на финала. Иван Енчев се класира трети, Георги Младенов–втори, Мартин Атанасов– трети, а Виктор Въжаров– втори.

В отборното класиране шампионската купа тази година отиде при "Патриот" (Дупница) с 6 златни медала. „Победа” (Враца) останаха втори с 4 първи и 7 втори места, а на трето място „Тайгър тийм” (Перник)– с 4 първи и 5 втори места.

Турнирът се изигра по правилата на кикбокса, стил лоу кик, като в рамките му се изиграха 124 мача на два ринга.