Всичко по-интересно в мача се случи след почивката. Христо Киров откри резултата в 54-та мин., а шест по-късно Христо Младенов удвои преднината на домакините. Последва натиск на гостите и в 74-та мин. при едно меле пред вратата на Юго Куантар централният защитник Владимир Айтов намали с удар по тревата.
В петата минута на добавеното време Йордан Йорданов бе спънат в наказателното поле и Атанас
Илиев вкара отсъдената дузпа и донесе точка на Монтана.

Струмска слава (Радомир) – Монтана 2:2

Струмска слава: Юго Куантар, Юлиян Чапаев, Борислав Николов, Илиян Попов, Мартин Костов, Димитър Петков, Христо Кирев (85-Тасев), Любомир Танев, Ерик Иванов, Александър Аспарухов (87-Калдерон), Христо Младенов (75-Динев).

Монтана: Ивайло Василев, Даниел Георгиев, Иван Михов-кап., Галин Ташев, Владимикр Айтов,Димитър Илиев (70-Владислав Мисяк), Борислав Дамяно (46-Сергей Георгиев), Йордан Йорданов, Атанас Илиев, Николай Цветков, Тони Тасев (64-Димитър Георгиев). Треньор: Ферарио Спасов.

Голмайстори: 1:0 Христо Киров (54), 2:0 Христо Младенов (60), 2:1 Владимир Айтов (74), 2:2 Атанас Илиев (90+5-дузпа).

Главен съдия: Цанко Миндалов.

Асистенти: Костадин Тановчев, Димитър Димитров.

Жълти картони: Юлиян Чапаев, Борислав Николов, Илиян Попов, Любомир Танев (Струмска слава); Даниел Георгиев, Николай Цветков (Монтана).

Градски стадион в Радомир - 250 зрители.