Три минути след почивката вратарят на гостите Корин Брокс сгреши, опитният Ангел Русев се възползва от подаръка и намали - 1:2. Каращият проби в Монтана нападател от Франция Бридли изработи третия гол за монтанци, който вкара Небойша Иванчевич в 62-ата минута. Отново Иванчевич оформи крайния резултат в 86-ата минута след асистенция на Сергей Георгиев.

Кариана - Монтана 1:4

Кариана: Петър Станев, Георги Илиев, Георги Георгиев, Ангел Цолов, Цветко Иванов, Деян Иванов, Борис Петков, Йордан Тодоров, Евгени Игнатов, Георги Цеков, Цветелин Анжелов (Ивайло Сайков, Николай Николов, Николай Дичев, Ивайло Ваньов, Евгени Иванов, Ангел Русев, Борислав Боянов, Амануил Петров). Треньор: Георги Владимиров.

Монтана: Евгени Александров, Андреас Васев, Иван Михов, Блажо Игуманович, Саа, Костадин Дяков, Сергей Георгиев, Ивеля, Атанас Илиев, Петър Атанасов, Даниел Генов (Корин Брокс, Иво Малинов, Георги Коруджиев, Антони Иванов, Небойша Иванчевич, Бридли, Александър Веселинов). Треньор: Атанас Джамбазки.

Голмайстори: 0:1 Атанас Илиев (15), 0:2 Петър Атанасов (42), 1:2 Ангел Русев (48), 1:3 Небойша Иванчевич (62), 1:4 Небойша Иванчевич (86).

Главен съдия: Николай Малджански.

Помощници: Николай Михайлов, Влади Вълов.

Терен с изкуствена настилка в с. Ерден - 200 зрители.