Преди почивката по-активни бяха домакините, които поведоха в 13-та мин. чрез Али Соу и аситенция на Енрике Рафаел от дясно. В 35-та мин. Борислав Балджийски възстанови равенството. Атаката тръгна от Николай Цветков-Демона, който изведе Димитър Илиев сам срещу вратаря Густав Бусато, защитникът Юрген Матей с шпагат изби, но топката попадна у Балджийски и той на празна врата не сгрещи. В 44-та мин. Валентин Антов направи 2:1 след като бе оставен непокрит в наказателното поле.

След почивката и двамата треньори направиха много смени. В 74-та мин. Монтана изравни за втори път резултата. Тогава Росен Кръстев засече центриране от дясно на Тони Тасев и изпрати топката под гредата. В последната 90-та мин. десният краен защитник Валери Христов комбинира с Ивелин Илиев-Шакири и стреля в далечния ъгъл на Димитър Евтимов за 2:3. След мача футболистите на Монтана получиха три дни почивка и от понеделник подновяват отново тренировки.

ЦСКА – Монтана 2:3

ЦСКА: 1. Густаво Бусато, 19. Иван Турицов, 26. Валентин Антов (к), 18. Брадли Мазику, 2. Юрген Матей, 21. Амос Юга, 17. Тонислав Йорданов, 20. Тиаго Родрогес, 13. Юнус Санкаре, 7. Енрике Рафаел, 22. Али Соу (25.Димитър Евтимов, 15.Кристиян Малинов, 10.Стефано Белтраме, 23.Ахмед Ахмедов, 14.Жул Кейта, 3.Жеферсон, 9.Томи Юрич, ). Треньор: Стамен Белчев.

Монтана: 1.Марин Орлинов, 25.Александър Башлиев, 3.Иван Михов-кап., 10.Владимир Айтов, 33.Стефан Цонков, 20.Димитър Илиев-кап., 11.Николай Минков, 13.Йордан Йорданов, 21.Борислав Балджийски, 16.Николай Цветков, 8.Тони Тасев (2.Валери Христов, Ваньо Илиев, 23.Сергей Георгиев, Янко Ангелов, 19.Росен Кръстев, 22.Стефан Каменов, 7.Ивелин Илиев). Старши треньор: Никола Спасов.

Голмайстори: 1:0 Али Соу (13), 1:1 Борислав Балджийски (35), 2:1 Валентин Антов (44), 2:2 Росен Кръстев (74), 2:3 Валери Христов (89).

Главен съдия: Петър Григоров.

Помощници: Виктор Адрианов, Марин Бонев.

Стадион: „Българска армия“ - на празни трибуни.