Капитанът Любомир Александров изведе младите "железничари" напред в резултата в 27-ата минута на мача, възползвайки се от грешка на вратаря на гостите след центриране от статично положение. Крайното 2:0 оформи Марио Илиевски 3 минути след почивката от дузпа, отсъдена за нарушение в наказателното поле срещу влезлия като резерва Кристиян Кирилов.

Юношите младша възраст на Локо (Мездра) играха в състав: Галин Ценов, Стивън Мильов, Любомир Стойчев, Любомир Александров, Борис Дончев, Християн Найденов, Владислав Динов, Марио Илиевски, Тони Христов, Атанас Каменов и Денислав Коцев.

В останалите срещи от кръга се получиха следните резултати: Ботев (Враца) - Дунав 98 (Селановци) 3:0 (служ.), Ботев (Козлодуй) - Чавдар (Бяла Слатина) 3:0, Кариана (Ерден) - Торпедо 2004 (Борован) 5:1 и Септември 98 (Гложене) - Монтана 1921 0:5.

Домакинският успех, който е общо 7-ми през сезона, позволи на юношите на Локо (Мездра) да се изкачат на трето място в класирането с 21 точки и голова разлика 33:24. Начело е тимът на Монтана с 27 т., следва от този на Ботев (Враца) с 26 т.

В следващия кръг "младшата" на мездренския клуб гостува на седмия в таблицата Дунав 98 (Селановци).