Домакините поведоха още в началото на срещата. „Железничарите” натиснаха съперника и логично стигнаха до изравнително попадение, дело на голмайстора Александър Лазаров. След хубава атака по фланга „червено-черните” направиха пълен обрат след гол на Милен Младенов. До края на първата част Цветелин Иванов се разписа за 1:3.

След почивката „Левски” върна едно попадение, което амбицира гостите и „Локомотив” се хвърли в атака. Адриян Найденов се разписа за 1:4. В самия край на двубоя гостите вкараха пето попадение от дузпа. Точен от бялата точка бе роденият през 2007 година, Тонислав Колев. Така срещата завърши при резултат 2:5 в полза на „железничарите”.

Стартов състав на „Локомотив“: Никълас Петров, Цветелин Иванов, Константин Здравков, Денислав Цонов, Християн Елисейски, Мартин Маринов, Стивън Валериев, Александър Лазаров (к.),Тихомир Петровски, Виктор Митрински, Милен Младенов (Станимир Николовски, Адриан Найденов, Мартин Иванов, Стилиян Михайлов, Преслав Димитров, Йоан Анев, Стилиян Илиев, Тонислав Колев).

старши треньор: Стоян Стоянов

В следващия кръг „червено-черните” приемат „Първа атомна” (Козлодуй). Двубоят е на 4-ти ноември, от 15:00 часа. Срещата ще се играе без публика.