© СК "Болярчета" (В.Търново)

Момчетата на Стоян Стоянов загубиха първия си мач срещу тима на „Дунав” (Русе) с 0:3. „Локомотив” стоя много добре на терена във втората си среща срещу „Етър” (Велико Търново), като през второто полувреме бе притиснал съперника в неговата половина. Въпреки това „червено-черните” загубиха от „виолетовите” с 1:2. Попадението за мездренчани вкара Венелин Николаев.

„Железничарите” допуснаха поражение и в третия си двубой в груповата фаза, отстъпвайки от столичния „Левски” с 1:3. Почетният гол отбеляза Иван Николов.

Така в полуфинала 5-8 място момчетата на Стоян Стоянов се изправиха срещу тима на „Левски” (Русе). Това бе най-силният двубой за „Локомотив”, който победи съперника с категоричното 4:0, записвайки и пет греди на своята сметка. Головете вкараха Венелин Николаев, Теодор Симеонов, Калоян Каменов и Асен Асенов.

Тази победа изпрати „железничарите” в битка за петото място. В този двубой обаче децата на „Етър” (Велико Търново) бяха по-добрият тим на терена и закономерно се поздравиха с успеха. „Болярите” спечелиха с 4:0.

Шампион на турнира стана „Левски” (София), побеждавайки във финалната среща, след изпълнение на дузпи, тима на „Стяуа” (Букурещ) с 4:3. Втори е румънският отбор, а трети – „Дунав” (Русе). Четвърти финишира вторият състав на „Левски” (София), пети са „виолетовите” от Велико Търново, седми – „Атлетик” (Козлодуй), а последен в тази възрастова група е тимът на „Левски” (Русе).