© Мирослав Гетов

Гостите имаха възможност за попадение още в самото начало на мача. В 7-та минута Християн Илиев шутира, но стражът на "Локомотив" изби. Четири минути по-късно Васил Асенов отрази удара на футболист на "Дреновец", запазвайки мрежата си суха.

Домакините отриха резултата в 34-та минута чрез Антонио Йорданов. В 37-та Николай Ганчев покачи на 2:0 след грешка в защитата на гостите.

През второто полувреме пред "железничарите" се откриха няколко ситуации за класическа преднина, но с пропуски се отчетоха Гроздан Илиев и Пламен Венелинов.

В последната минута на срещата Пламен Ненов пропусна да върне един гол, разминавайки се с кълбото.

Така двубоят завърши 2:0 в полза на "Локомотив". След тази среща двата тима имат еднакъв точков актив - по 32 пункта. Мездренчани имат голова разлика 34-45, докато тимът на "Дреновец" е отбелязал 36 и е допуснал 64 попадения.

"Локомотив": Васил Асенов, Стефан Стефанов, Генади Петров (к.), Ваньо Иванов, Васил Сапунджиев, Гроздан Илиев, Антонио Йорданов, Светослав Валериев, Николай Ганчев, Михаил Иванов, Иван Аспарухов
старши треньор: Диан Попов

"Дреновец": Юлиян Весков, Людмил Николов, Стелиян Николаев, Христо Карлуковски, Людмил Йотов, Цвети Неделчев, Николай Николов, Християн Илиев, Ивайло Андреев (к.), Божидар Владимиров, Денис Димитров
старши треньор: Николай Нинов

В следващия, последен, кръг "Локомотив" гостува на осмия в подреждането - "Партизан" (Червен бряг). Двубоят е на 4-ти юни от 18:00 часа.