„Партизан” бе по-добрият тим на терена през първото полувреме. Кристиян Тафраджийски и Тихомир Дамянов пропуснаха да направят преднината класическа. След почивката домакините заиграха по-дефанзивно. „Червено-черните” имаха предимство в притежанието на топката, но трудно създаваха голова ситуация. Най-чистата беше в 60-ата минута, но капитанът Галин Великов се справи с опасността, тръгнала от Лионел Матадос. Тафраджийски и Христо Димов пък пропиляха отлични шансове за попадение при контраатаки на домакините.

Стартови състави:
„Партизан”: Станислав Антонов, Стефан Стефанов, Галин Великов (к), Митко Милчев, Калоян Тодоров, Любомир Иванов, Тихомир Дамянов, Милен Тонев, Христо Димов, Ангел Русев, Кристиян Тафраджийски
играещ треньор – Любомир Иванов

„Локомотив”: Кристиян Дяков, Мартин Михайлов, Генади Петров, Васислав Димитров, Гроздан Иванов, Николай Ковачев, Давид Стоянов, Светослав Валериев, Милен Василев, Валдемар Стоянов (к), Лионел Матадос.
старши треньор: Николай Нинов

След този кръг „железничарите” имат актив от 23 точки, натрупани след 7 победи, 2 ремита и 8 загуби. „Локомотив” е с голова разлика 24:21 и ще зимува на десетата позиция във временното класиране.

Източник: sportal.bg