© община Мездра

В средата на първата част врачани откриха резултата, а десетина минути по-късно преднината на „Ботев-2“ бе удвоена. Малко преди края на първото полувреме обаче Антонио Йорданов се разписа с далечен удар, връщайки „Локомотив“ в мача.

Втората част започна ударно за „железничарите“, които изравниха чрез Валдемар Стоянов. Малко по-късно отново той прати топката в мрежата за 3:2, правейки пълен обрат в срещата.

Няколко минути преди последния съдийски сигнал, Валдемар Стоянов вкара за 4:2, оформяйки своя хеттрик.

Проверката бе белязана от два отменени гола, по един за двата тима, както и червен картон за играч в зелено.

Следващата контролна среща на „Локомотив“ (Мездра) е в сряда, когато „железничарите“ приемат старшата възраст на столичния „Локомотив“.