Първата част бе оспорвана, като двата тима се разписаха по веднъж и на почивката резултатът бе 1:1.

През второто полувреме „железничарите” натиснаха съперника, нацелиха две греди, но нямаха късмет да вкарат гол и така двубоят завърши без победител.

Старши-треньорът на „червено-черните” Владимир Найденов заложи на следния стартов състав: Никалъс Николов, Тихомир Кръстев, Владимир Йолов, Йоан Цанев, Борислав Цветков, Велислав Недялков, Християн Цоцовски, Никола Маринов, Тонислав Колев, Стилиян Илиев и Златомир Георгиев.

Като резерви на терена се появиха Мартин Цонков, Иван Русев, Калоян Каменов, Радостин Даков и Илия Папастополус.

Малките „железничарите” стартират новото първенство като домакини. На 26-ти септември, събота, приемат състава на „Бдин” (Видин). Двубоят е от 10:30 часа, на терена с изкуствена настилка в Мездра.

Младшата възраст на „Локомотив” пък започва с домакинство на „Левски” (Лом). Срещата е на 23-ти септември, сряда, от 17:00 часа, а в петък, 25-ти септември, старшата възраст гостува на „Ботев” (Криводол).