© ОФК "Локомотив" (Мездра)

„Червено-черните“ имаха лек превес, но като цяло мачът бе равностоен. През първото полувреме домакините пропуснаха 5-6 добри възможности за откриване на резултата, като най-чистото положение бе пред Гроздан Илиев, който отправи далечен удар, но вратарят на гостите отрази изстрела му.

През втората част и двата тима търсеха попадението, но нямаха късмет при завършващия удар. „Бистришките тигри“ имаха добра възможност да поведат, но Кристиян Дяков попари надеждата на гостите за гол.

Единственото попадение в срещата падна в края на двубоя след хубав удар на Светослав Валериев.

В игра за „Локомотив“ влязоха: Ивайло Сайков, Цветко Иванов, Генади Петров, Камен Каменов, Митко Красимиров, Гроздан Илиев, Светослав Валериев, Милен Василев, Лионел Матадос, Валдемар Стоянов (кап.) и Антонио Йорданов (Николай Ковачев, Кристиян Дяков, Васислав Димитров, Методи Янков, Мартин Михайлов, Иван Аспарухов-младши, Паоло Петков, Никола Цолов и Николай Генов)

Припомняме, че „Локомотив“ победи в първата проверка състезаващия се в „А” ОФГ – Враца тим на „Искър 1923” (Роман) с 4:2. Точни за „Локомотив” тогава бяха капитанът Валдемар Стоянов, Методи Янков, Светослав Валериев и новото попълнение Антонио Йорданов.

До края на месеца „железничарите” ще изиграят още два приятелски мача. На 27-ми от 14:30 часа „Локомотив” посреща „Балкан” (Ботевград), а на 31-ви – „Пещера” (Галата).

През февруари „червено-черните” ще премерят сили с „Чавдар” в Етрополе на 3-ти и с „Балкан” в Ботевград на 6-ти. На 10-ти в Мездра ще гостуват юношите до 19 години на „Локомотив” (София), а на 14-ти „Локо” ще излезе срещу „Първа атомна” в Козлодуй.