Срещата започна с превъзходство на домакините. Гостите от Мездра обаче вдигнаха оборотите и откриха резултата още в 5-та минута.

Венелин Николаев се озова сам срещу стража на "Атлетик", пращайки топката в мрежата за 1:0.

Добрата игра на "Локомотив" продължи и през втората част, когато "железничарите" стигнаха до втори гол. Теодор Симеонов центрира от фаул и отново Венелин Николаев се оказа на точното място, слагайки точка на спора.

За победата на своя тим сериозен принос има вратарят на "Локомотив" (Мездра), който спаси пет сигурни положения за гол на домакините.

За MediaNews наставникът на мездренчани Стоян Стоянов заяви, че е доволен от играта на своите възпитаници. Старши треньорът поздрави децата за борбата и раздаването на терена през целия мач.

В следващия кръг "Локомотив" приема "Околчица" (Моравица). Двубоят в Мездра е на 16-ти април, събота.