Двата отбора направиха равностоен двубой на тежкия терен, който бе замръзнал и това затрудни сериозно футболистите. Въпреки това, гостите успяха да спечелят трите точки.

Мездренските „железничари” откриха резултата в 23-ата минута, когато Александър Миков изведе Николай Генов отдясно, той напредна и центрира към Марио Велинов, за който не бе проблем да реализира за 0:1.

Само две минути по-късно обаче, домакините изравниха. След бърза контраатака голмайсторът на тима Иван Крумов получи топката около точката на дузпата и възстанови равенството - 1:1.

В 70-ата минута гостите стигнаха до победата. Миков напредна отдясно в пеналта на оселчани, където се пребори със защитник и подаде към непокрития Николай Генов, който вкара за крайното 1:2.

Едноличен лидер в класирането на полусезона в групата е Манастирище с 37 точки. Втори е Локо (Мездра) с 31, а трети- Монолит (Манастирище) с 24 т. Напролет остават да се изиграят още два мача от есенния полусезон – местното дерби Скала 2015 (Оселна) - Скала (Зверино) и Миньор 2015 (Згориград) - Балкански (Михайлово).

В първия пролетен кръг Локо (Мездра) приема у дома лидера Манастирище.