Мездренските „железничари имаха тотално превъзходство през целия двубой и освен че вкараха четири попадения, изпуснаха още дузина чисти положения. На три пъти пък гредите се оказаха помощник на вратаря на романчани.

Резултатът бе открит в 25-ата мин., когато Марио Иванов центрира от корнер, Борис Тончев продължи топката с глава към Миков, който на метри от голлинията я насочи в опразнената врата.

В края на полувремето мездренци само за две минути вкараха още два гола. Най-напред Юлиян Димитров бе изведен зад защитата на гостите и хладнокръвно покачи на 2:0, а малко след това при идентична ситуация Миков направи преднината на червено-черните класическа - 3:0.

В началото на втората част след извеждащ пас на Юлиян Димитров Марио Велинов оформи крайното 4:0. До края на мача домакините изпуснаха още няколко чисти положения и резултатът остана непроменен.

Скала (Зверино) също продължи победната си серия, записвайки четвърти пореден успях, с което оглави еднолично временното класиране. Зверинчани се наложиха с 2:1 у дома над Монолит (Манастирище). И двете попадения вкара Радослав Зарев.

Околчица (Моравица) допусна домакинска загуба с 1:3 от Ботев (Рогозен). Почетния гол за моравчани отбеляза Радослав Георгиев.

Скала 2015 (Оселна) също падна на стадиона в Мездра, където играе поради наказание. Оселчани загубиха с 0:1 от Ботев (Криводол).

Начело в класирането е Скала (Зверино) с 12 точки, пред Манастирище с 9 т. и мач по-малко. Трето-четвърто място делят Околчица и Локо (Мездра) също с по 9 т.