През първото полувреме, което беше сравнително равностойно, пред двата отбора се откриха по две по-сериозни възможности за отбелязване на гол. Опасни удари отправиха Борис Тончев и Валдемар Стоянов от домакините и Кирил Кръстев и Владимир Вълов от гостите, които бяха парирани с вещина от опитните вратари Юлиян Левашки и Веселин Цветковски.

Така се стигна до 53-ата мин., когато Костадин Пилитов проби отдясно и центрира остро успоредно на голлинията и в стремежа си да изчисти топката Генади Петров си отбеляза автогол - 1:0.

В 73-ата мин. Валдемар Стоянов можеше да затвърди преднината на „червено-черните”, но не успя да засече центриране от десния фланг на Александър Миков.

Десет минути преди края на редовното време при почти идентична ситуация като при първото попадение Любослав Младенов от гостите насочи топката успоредно на вратата и при опита си да я изчисти Николай Генов я отклони в мрежата за крайното 1:1.

В останалите срещи от кръга се получиха следните резултати: Околчица (Моравица) - Скала 2015 (Оселна) 0:2, Скала (Зверино) - Ботев (Криводол) 0:5, Огоста (Хайредин) - Монолит (Манастирище) 4:0, Ботев (Рогозен) - Искър 1923 (Роман) 1:2, Строител (Кунино) - Балкански (Михайлово) 2:2 и Миньор 2005 (Згориград) - Дунав 2016 (Селановци) 0:2.

Едноличен лидер в класирането продължава да е Манастирище с актив от 38 т., следван от Локомотив (Мездра) с 32 и Огоста (Хайредин) с 28 т. На четвърта позиция излезе Дунав 2016 (Селановци) с 26 т., а пета е Скала 2015 (Оселна) с 25 т. Седмо-осмо място делят Скала (Зверино) и Околчица (Моравица) с по 23 т.

В следващия кръг и четирите отбора от община Мездра гостуват: Локо (Мездра) - на Ботев (Криводол), Околчица (Моравица) - на Огоста (Хайредин), Скала (Зверино) - на Дунав 2016 (Селановци), а Скала 2015 (Оселна) - на Балкански (Михайлово).