Николай Николов се отличи с хеттрик за домакините. Юношата на Монтана вкара първия си гол още във втората минута, направи резултата класически в 36-та и оформи разгрома над гостите в 48-та мин. Преди това в 29-та мин. Иван Тодоров се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Георги Цеков, а в 42-та мин. таранът на домакините Васил Тачев направи 4:0. Почетното попадение за видинчани вкара Цветан Цветанов секунди преди почивката.

Кариана: Павел Станев, Цветко Иванов, Николай Николов, Георги Георгиев, Иван Тодоров, Станислав Георгиев, Диян Иванов, Владимир Каптиев, Васил Тачев, Евгени Игнатов-кап., Георги Цеков. Треньор: Атанас Джамбазки.

Бдин: Драгомир Петков, Мартин Димитров, Денис Николов, Ивайло Иванов-кап., Евелин Георгиев, Красен Каравелов, Калоян Цветков, Тодор Тодоров, Цветан Цветанов, Александър Коколов, Янек Кирилов. Треньор: Борис Борисов.

Главен съдия: Никола Атанасов.