Двата отбора изиграхаслабо първо полувреме, в което с пропуски за гостите си отличи Хуан Калдерон (17), а за домакините Ангел Бастунов (34). Реджеб Халил пропусна отлична възможност още при първата атака на Кариана след почивката. В 47-та минута централният нападател засече с глава центриране от дясно на Владимир Мичев, но от 4-5 метра изпрати топката над вратата. Единственият гол в мача падна в 57-та мин. Тогава капитанът на домакините - Евгени Игнатов, проби от ляво и намери непокрития Търтов, който засече в мрежата за 1:0. От фаул Димитър Буров можеше да изравни в 83-та мин., но вратарят Павел Станев се разтегна и изби.

Кариана (Ерден) - Струмска слава (Радомир) 1:0

Кариана: Павел Станев, Ангел Цолов, Мартин Николов, Стоян Предев, Николай Дичев, Владимир Мичев (77-Емануил Личев), Георги Търтов, Християн Илиев (46-Деян Иванов), Реджеб Халил (59-Владислав Цеков), Ангел Бастунов, Евгени Игнатов-кап. Треньор: Веселин Великов.

Струмска слава: Драгомир Петков, Илиян Попов (60-Андриан Чаволи), Николай Борисов, Симеон Петров, Мартин Костов-кап., Димитър Буров, Ивайло Стоянов, Любомир Танев, Антон Тунгаров, Хуан Калдерон (45-Лионел Матадос), Христо Кирев (71-Кристиян Китов). Треньор: Владимир Доимитров.

Голмайстор: Георги Търтов (57).

Главен съдия: Красимир Кръстев.

Асистенти: Светослав Стойчев; Дарин Страхилов.
Жълти картони: Ангел Цолов, Евгени Игнатов, Владислав Цеков (Кариана); Илиян Попов, Димитър Буров, Антон Тунгаров (Струмска слава).

Стадион: „Кариана“ в село Ерден - 45 зрители.