Домакините се хвърлиха в атака веднага след началния съдийски сигнал и пред вратата на гостите стана горещо. Ивелин Илиев откри резултата в 17-та мин., след като довкара във вратата отбилата се от напречната греда топка след прехвърлящия удар на Цветомир Тодоров. Четири минути по-късно отново Илиев се разписа с диагонален шут. В самия край на полувремето Ивелин Илиев, който през лятото бе привлечен от Розова долина (Казанлък), можеше да оформи и хеттрик, но Лъчезар Ковачев изби от голлинията неговия удар с глава. 3:0 направи Николай Николов в 51-та мин. засичайки с глава центриране от корнер. В 72-та мин., и Денислав Александров нацели напречната греда. Девет минути по-късно вратарят на гостите Даниел Наумов си поведе лошо топката и фаулира пред пеналта Николай Николов, заради което получи директен червен картон. И тъй като Ради Здравков вече бе направил три смени под рамката застана полеви играч Aдриян Димитров, който се намеси няколко пъти авторитетно и опази вратата си суха.

Кариана – Лудогорец II (Разград) 3:0

Кариана: Стамен Бояджиев, Ангел Цолов, Деян Иванов, Стоян Предев, Георги Илиев, Николай Николов, Ивелин Илиев, Владимир Мичев-кап. (57-Кристиян Димитров), Николай Дичев (80-Леонел Матадос), Цветомир Тодоров, Янислав Иванов (86-Християн Илиев). Треньор: Веселин Великов.

Лудогорец II: Даниел Наумов, Илкер Будинов, Преслав Петров, Лъчезар Ковачев (70-Василен Марков), Димитър Илиев, Олег Димитров-кап., Ивайло Климентов, Ерол Дост (66-Кристиян Кънчев), Денислав Александров, Адриан Димитров, Сердар Юсуф (46-Иван Йорданов). Треньор: Радослав Здравков.

Голмайстори: 1:0 Ивелин Илиев (17), 2:0 Ивелин Илиев (21), 3:0 Николай Николов (51).

Главен съдия: Георги Николов.

Асистенти: Димитър Русев, Владимир Велев.

Жълти картони: Владимир Мичев (Кариана); Адриян Димитров Лъчезар Ковачев, Олег Димитров (Лудогорец II).

Червен картон: Даниел Наумов (80-та мин., Лудогорец II).

Стадион: „Кариана” - 100 зрители.