Тогава вратарят Павел Станев се опита да изчисти лошо върната към него топка, но тя срещна гърба на Карагьозов и влезе в мрежата. Карианци натиснаха, но ударите на Ангел Русев и Йордан Тодоров-Паро срещнаха гредите. В края на първото полувреме Русев направи 2:1 след добавка. Ивайло Златев отново възстанови равенството с прехвърлящ удар в 62-та мин.
Кариана стигна до победата десет минути преди края на мача. Георги Цеков центрира в наказателното поле и новото попълнение в зимната селекция на домакините Милен Лефтеров засече топката в мрежата.

Кариана: Станев, Цолов, Георгиев, Дичев, Цв. Иванов, Петков, Тодоров, Русев, Игнатов, Димитров, Рангелов (Сайков, Ваньов, Илиев, Николов, Цеков, Д.Иванов, Петров, Боянов, Анжелов, Лефтеров, Евгени Иванов).