Головата серия бе открита още в първата минута, в която Янислав Иванов засече с глава центриране от ляво на Стенислав Георгиев и не остави никакъв шанс на вратаря Иван Петров. Три минути по-късно капитанът на карианци Георги Цеков изведе Леонел Матадос и той удвои. След още две Ангел Русев направи разликата класическа, а в 8-та мин. с втория си гол в мача Матадос направи 4:0. Този резултат се запази до края на полувремето най-вече заради пропуските в наказателното поле на гостите. Само в разстояние на две минути след почивката Николай Николов заби нови два гола във вратата на Петров. Янислав Иванов направи 7:0 в 67-та мин. С два гола в края на мача разгромът над Трявна оформи завърналият се след контузия първи капитан на Кариана Евгени Игнатов-Бамзе.

Кариана: Стоянов, Цолов, Дичев, Ив.Тодоров, Ст. Георгиев, Николов (64-Д. Иванов), Й.Тодоров, Цеков-кап. (64-Цв.Тодоров), Русев (52-Игнатов), Матадос, Я. Иванов.

Трявна: Петров, Кънев, Въдев-кап., Минчев (56-Гинчев), Енев, Тосунов, Трифонов, Тодоров (63-Гичев), Лалев (76-Стефанов), Цанков, Дамянов.