Карианци поведоха още при първата си атака. Това стана във втората минута, когато Цеков засече с глава центрира от дясно на Стоян Предев. 33-та мин. Евгени Игнатов-Бамзе сложи топката на главата на Георги Илиев, но той стреля до гредата.

След почивката гостите тръгнаха по-смело в атака и капитанът им Борислав Николов на два пъти пропусна да изравни. Това направи в 63-та мин. с далечен шут Николай Ганчев. В 78-та мин. радомирци можеха да поведат чрез влезлият като резерва Димитър Петков, който насочи топката с глава към вратата, но тя се отби от гредата и излезе в аут.

В 85-та мин. Николай Дичев бе изведен сам срещу вратаря на Славата, но Драгомир Петков излезе предвидливо и изби в корнер. В 89-та мин. обаче стражът на гостите бе безпомощен при удара с глава на резервата Жустино Мендеш-Жо, който се разписа след аситенция от фаул от ляво на Евгени Игнатов.

Кариана – Струмска слава (Радомир) 2:1

Кариана: Павел Станев, Мартин Николов, Георги Илиев, Стоян Предев, Николай Дичев, Георги Търтов, Евгени Игнатов-кап. (90+2-Деян Иванов), Емануил Личев, Владислав Цеков (60-Жустино Мендеш), Владимир Мичев (66-Матеус Касарото), Борислав Дамянов (90+2-Кристиян Апостолов). Треньор: Веселин Великов.

Струмска слава: Драгомир Петков, Марио Дилчовски (68-Димитър Петков), Никола Борисов, Румен Сандев, Мартин Костов, Любомир Граминов (46-Кристиян Титов), Николай Ганчев (77-Ивайло Стоянов), Антон Тунгаров, Георги Иванов, Борислав Николов-кап., Александър Аспарухов (88-Ерик Иванов). Треньор: Владимир Димитров.

Голмайстори: 1:0 Владислав Цеков (2), 1:1 Николай Гинчев (63), 2:1 Жустино Мендеш (89).

Главен съдия: Християна Гутева.

Асистенти: Николай Попниколов, Кирил Чакъров.
Жълти картони: Павел Станев, Владимир Мичев, Евгени Игнатов, Георги Търтов (Кариана); Марио Дилчовски, Румен Сандев, Антон Тунгаров (Струмска слава).
Стадион: „Кариана”, в с. Ерден-пред празни трибуни.