Карианци започнаха със самочувствие и след няколко добри атаки откриха резултата. Това стана в 17-та мин., когато Борислав Дамянов се възползва от неубедителна намеса на вратаря на домакините Пламен Колев и след добавка изпрати топката в мрежата му. 0:2 направи Николай Дичев в 35-та мин. засичайки с глава центриране от дясно на Владимир Мичев.

Завърналият се след наказание Евгени Игнатов направи разликата класическа две минути след подновяването на играта. Вратарят на Нефтохикик успя спаси шута на Цеков, но топката попадна у капитана на Кариана и той не сгреши. Направилият отличен мач Влади Цеков сложи точка на спора в 57-та мин., след асистенция от дясно на Боби Дамянов. Дебют под рамката на гостите направи в последния четвърт час юношата на Монтана Юлиян Весков.

Със спечелените три точки отборът на Кариана запази второто място във временното класиране на три точки зад лидера Локомотив (София) и на две пред третия Хебър (Пазарджик). В следващия кръг възпитаниците на треньора Веселин Великов са домакини на столичните железничари.

Нефтохимик (Бургас) – Кариана 0:4

Нефтохимик: Пламен Колев, Николай Костов, Цветан Чахов (59-Даниел Иванов), Никола Борисов (45-Марио Йорданов), Галин Ташев, Цветан Филипов-кап., Вълчан Чанев, Благовест Данчев, Живко Жеков, Симеон Вешев (29-Октай Юсеин), Виктор Янев (70-Даниел Василев). Треньор: Викторио Павлов.

Кариана: Павел Станев (75-Юлиян Весков), Мартин Николов, Георги Илиев, Николай Дичев, Стоян Предев, Владимир Мичев (62-Деян Иванов), Емануил Личев (46-Матеус Касарото), Владислав Цеков (62-Жустино Мендеш), Веселин Игнатов-кап., Георги Търтов, Борислав Дамянов (69-Християн Илиев). Треньор: Веселин Великов.

Голмайстори: 0:1 Борислав Дамянов (17), 0:2 Николай Дичев (35), 0:3 Евгени Игнатов (47), 0:4 Владислав Цеков (59).

Главен съдия: Васимир Ел-Хатиб.

Асистенти: Борислав Колев, Андрей Николов.
Жълти картони: Цветан Чахов (Нефтохимик); Владимир Мичев, Емануил Личев, Георги Търтов (Кариана).

Стадион: „Лазур”-400 зрители.