Врачанинът Румен Рангелов откри резултата за гостите в 25-та минута. След центриране от корнер на Евгени Игнатов – Бамзе и последвалото меле пред вратата на домакините, след удар на Рангелов и рикошет топката влезе в мрежата на Янтра за 0:1. В 65-та минута отново след разбъркване пред домакинската врата, този път Александър Димитров бе най-съобразителен и вкара за крайното 0:2.

Представителят на Врачанско Първа Атомна (Козлодуй) направи зрелищно 3:3 с новака в групата Мизия (Кнежа). Домакините започнаха силно и още в 7-та мин. капитанът Николай Ганчев вкара от дузпа за 1:0. В 15-та мин. двубоят изглеждаше решен, след като Митко Красимиров направи 2:0. Владислав Симеонов намали от дузпа до края на почивката. През втората част гостите стигнаха до 2:3 след попадения на Едис Селимински и Милен Тонев. Малко преди края нападателя Любен Вълков оформи крайното 3:3.

Останалите резултати: Вихър (Славяново) – Ком (Берковица) 8:1, Ювентус (Малчика) – Трявна 1:2, Литекс (Ловеч) – Севлиево 6:1, Бдин (Видин) – Партизан (Червен бряг) 7:0 и Академик (Свищов) – Левски 0:0. Павликени – почива.

В временното подреждане начело е Кариана с 22 точки, пред Левски с 20 т., Севлиево с 18 т. и Литекс със 17 т и мач по-малко.