И двата гола за карианци паднаха през първото полувреме, вкара ги централният им защитник Иван Тодоров. Той откри резултата в 24-ата мин. с шут от границата на наказателното поле, а в 42-та мин. се разписа от дузпа за 2:0, отсъдена за нарушение срещу Георги Цеков.

Въпреки териториалното си преимущество, футболистите на Кариана не успяха да поразят вратата на гостите след почивката. В края на мача Янтра успя да върне едно попадение, Християн Кожухаров засече с глава центриране отдясно за 2"1, но за нещо повече габровци нямаха сили.

Кариана: Павел Станев, Стенислав Георгиев, Георги Илиев, Иван Тодоров, Цветко Иванов, Деян Иванов, Николай Николов, Георги Цеков, Християн Иванов, Румен Рангелов, Васил Тачев (Милен Младенов, Владимир Каптиев, Евгени Игнатов).