Преотстъпеният от Монтана централен нападател Владислав Цеков-Каската откри резултата още в 4-та мин., след като засече центриране от ляво на Пиер Пиеров. 2:0 направи в 14-та мин. Матеус Касарото, който комбинира със Стоян Предев, като преди да влезе във вратата топката се отби в напречната греда.

Карианци тръгнаха смело в атака и веднага след почивката. В 48-та мин. Жоастин Мендеш-Жо надбяга защитниците на домакините, чукна си с глава топката покрай излезлия да го пресреща вратар и останал на празна врата не сгреши. Мендеш бе в основата и на четвъртото попадение на Кариана, след като в 68-та мин. след пробив от ляво и намери на далечната греда непокрит Евгени Игнатов, а капитанът на Кариана необезпокояван изпрати топката за четвърти път в мрежата.

Кариана: Юлиян Весков, Стоян Предев (55-Кристиян Апостоллов), Николай Дичев, Мартин Николов, Георги Илиев, Емануил Личев (55-Християн Илиев), Евгени Игнатов - кап. (70-Владимир Мичев), Матеус Касарото, Владислав Цеков (70-Георги Търтов), Жоастин Мендеш, Пиер Пиеров (55-Борислав Дамянов).

Голмайстори: 0:1 Владислав Цеков (4), 0:2 Матеус Касарото (14), 0:3 Жоастин Мендеш (48), 0:4 Евгени Игнатов (67).

Главен съдия: Иван Иванов.

Асистенти: Димитър Стоилов, Стоян Стоянов.

Стадион: „Чавдар“ - 300 зрители.