Заради жегата мачът бе спиран на два пъти, за да могат футболистите от двата отбора да пият вода. В 7-та мин. гостите можеха да поведат в резултата, но Николай Минков от близо не успя да уцели опразнената врата. След това играта за дълго се пренесе в центъра, като домакините разчитаха повече на контри, при една от които Цветомир Тодоров падна за дузпа, но главният съдия Владимир Вълков не се хвана.

С направените смени на почивката ЦСКА 1948 се настани трайно в полето на Кариана. Томислав Павлов пробва на два пъти с удари от далеч да изненада вратаря Павел Станев, но те преминаха над вратата. В 67-та мин. Петко Петков центрира остро по тревата, но Светослав Диков не успя да засече топката. В 89-та мин. стражът на карианци отрази опасен шут от близо на Венцислав Гюзелев. В третата минута на добавеното време обаче Гюзелев със страховито воле от 18 метра изпрати топката в мрежата за 0:1.

Кариана (Ерден) - ЦСКА 1948 0:1

Кариана (Ерден): Павел Станев, Ангел Цолов, Николай Дичев, Християн Илиев, Кристиян Григоров, Иван Тодоров, Владимир Мичев, Николай Николов, Цветомир Тодоров (77-Стефан Предев), Евгени Игнатов-кап. (67-Ангел Русев), Ивелин Илиев (64-Георги Цеков). Треньор: Атанас Джамбазки.

ЦСКА 1948: Диян Вълков, Богомил Дяков, Апостол Попов, Георги Зюмбулев-кап., Костадин Слаев (65-Петко Петков), Николай Христов, Диян Димов, Томислав Павлов, Калоян Стефанов (46- Светослав Диков), Николай Минков (46- Венцислав Гюзелев), Андон Гущеров. Треньор: Валентин Илиев.

Голмайстор: Венцислав Гюзелев (90+3).

Главен съдия: Владимир Вълков.

Асистенти: Георги Стамболджиев, Ириней Бодуров.

Жълти картони: Калоян Стефанов, Венцислав Гюзелев (ЦСКА 1948).

Стадион: „Кариана”-450 зрители.