Божидар Ватов изведе "младшата" на мездренския клуб напред в резултата в края на първото полувреме, когато се разписа с красиво воле за 0:1. В началото на втората част Борис Дончев засече с глава центриране от корнер и покачи на 0:2. Малко по-сетне домакините намалиха на 1:2, но минути по-късно новото попълнение в отбора на росонерите Веселин Русинов проби на скорост по десния фланг и уби интригата в мача - 1:3.

В останалите две срещи от кръга Ботев (Враца) победи Първа атомна (Козлодуй) с 4:2, а Ком (Берковица) и Чавдар 1957 (Бяла Слатина) завършиха наравно - 1:1. Искър 1923 (Роман) по програма почиваше.

Лидер в класирането е Ботев (Враца) с 29 точки. На второ място е Първа атомна (Козлодуй) с 22 т., а на трета позиция излезе "младшата" на Локомотив (Мездра) с 19 т. - актив, натрупан след 6 победи, 1 равенство и 3 загуби, при голово съотношение 18:19.

В следващия кръг юношите на мездренския клуб гостуват на Чавдар 1957 (Бяла Слатина). Двубоят е в петък (31 март) от 15:00 часа.