© Mistral cup 2022

Първият мач на малките "железничари" бе срещу тима на „Верея” (Стара Загора) на изкуствения терен в Несебър. Двата състава не се победиха, завършвайки 1:1. Старозагорският тим поведе в началото на мача, а мездренчани изравниха в първите минути на втората част. Попадението за "Локомотив" отбеляза Велислав Недялков. Следващият мач на възпитаниците на Стоян Стоянов е днес с украинския "Карпати" в Равда.

Другата формация на „Локомотив”, родените 2011 година, спечелиха драматично с 4:3 срещата с „Янтра” (Габрово). До паузата мездренчани водеха с 2:1. В началото на втората част "Локомотив" покачи на 3:1.

"Янтра" отбеляза две попадения, изравнявайки резултата 3:3. Две минути преди края на срещата възпитаниците на Владимир Найденов отбелязаха четвърти гол, печелейки мача.

Днес "Локомотив" излиза срещу състава на Футболна академия Карлово. Двубоят в Несебър е от 16:00 часа