Тимът от монтанското село Ерден поведе в резултата още преди да е изтекла първата минута. Тогава капитанът на отбора Евгени Игнатов центрира отляво, на далечната греда Георги Иванов бе оставен непокрит и изпрати топката в далечния ъгъл на вратаря Иван Караджов за 1:0. Този резултат се запази чак до втората минута на добавеното време, когато Георги Кременлиев проби по дясното крило и намери в пеналта Димитър Алексиев, който шутира с десния крак в мрежата зад Павел Станев и възстанови равенството - 1:1.

При дузпите от Кариана Леонел Матадос и Цветомир Тодоров стреляха в аут, а вратарят Иван Караджов хвана удара на Деян Иванов. От Арда пък от бялата точка се провалиха капитанът на отбора Борислав Стойчев, който би над вратата, а Джихат Кямил изпрати топката в напречната греда.

Кариана (Ерден) - Арда (Кърджали) 1:1 (4:5 след изпълнение на дузпи)

Кариана: Павел Станев, Станислав Георгиев, Ангел Цолов, Николай Дичев, Иван Тодоров, Деян Иванов, Николай Николов, Ангел Русев, Цветомир Тодоров, Георги Иванов, Евгени Игнатов - кап. Треньор: Атанас Джамбазки.

Арда: Иван Караджов, Георги Кременлиев, Пламен Крумов, Борислав Стойчев - кап., Атанас Кръстев, Красимир Илиев, Вълчан Чанев, Атанас Чепилов, Джихат Кямил, Владислав Мисяк, Димитър Алексиев. Треньор: Елин Топузаков.

Голмайстори: 1:0 Георги Иванов (1), 1:1 Димитър Алексиев (90).

При дузпите: 1:0 Иван Тодоров, 1:0 Борислав Стойчев, 2:0 Евгени Игнатов, 2:1 Владислав Мисяк, 2:1 Леонел Матадос, 2:2 Пламен Крумов, 3:2 Николай Дичев, 3:2 Джихат Кямил, 3:2 Цветомир Тодоров, 3:3 Димитър Алексиев, 3:3 Деян Иванов, 3:4 Ахмед Осман.

Главен съдия: Станислав Ставров.

Асистенти: Мирослав Желев, Христо Георгиев.

Стадион "Ивайло" - Велико Търново - 1000 зрители.